Urla demircili satılık arsa Türkiye’de yatırım yapmak ister misin

35.000 1,160,183
İlan No 241070
İlan Tarihi 13 Haziran 2024
Referans Numarası
İmar Durumu Tarla
225
Koçan Tipi Yabancı Koçanlı
Kat Karşılığı Hayır
Krediye Uygunluk Hayır
Kimden Sahibinden

Urla'nın Doğal Güzelliğinde Sahip Olunacak Mükemmel Yatırım Fırsatı!

Ege'nin incisi İzmir'in eşsiz atmosferinde, şehrin karmaşasından uzakta, huzur dolu bir yaşam için ideal bir mekân sunuyoruz. Demircili Koyu'nun hemen yanı başında bulunmaktadır.


- 90 Bağımsız Bölümden Oluşmaktadır.

- Demircili Koyu'na  200 metre mesafede 

- Melengeç Plajı 5 dk

- Sahile 200 metre 

- Demircili Köyü 5 dk

- Urla Merkez 20 dk

- 225 brüt / 195 net metrekarelik alan, doğanın sunduğu tüm nimetlerle donatılmıştır.


Doğa ile İç İçe Konum: Şehrin gürültüsünden uzakta, temiz havanın tadını çıkarabileceğiniz sakin bir konumda bulunan bu tarla, ruhunuzu dinlendirmek ve doğanın sakinliğini hissetmek için mükemmel bir fırsattır.


 Altyapı Olanakları: Elektrik ve su altyapısına sahip olan tarlamız, konforlu bir yaşam için gerekli olan tüm imkanları sunmaktadır. Modern yaşamın getirdiği tüm kolaylıkları burada bulabilirsiniz.

Güvenlik ve Gözetim: Kadastro yoluyla erişilebilen ve kamera güvenlik altyapısıyla korunan bu tarla, güvenliğiniz için gerekli tüm önlemleri almıştır.


Yatırım Fırsatı: İzmir'in gelişen bölgesinde bulunan ve çevresindeki değeri sürekli artan tarlamız, geleceğe yönelik bir yatırım aracı olarak da dikkat çekmektedir.

Urla'nın huzurlu atmosferinde, doğayla iç içe bir yaşam hayal edenler için bu tarla, rüya gibi bir yaşamın kapılarını aralamaktadır. 

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşın.