Nasıl Mağaza Açarım ?

Kibristailan.com’a mağaza açmak için üye olmanız yeterli olacaktır. Eğer üye değilseniz, hemen üye olmak için lütfen tıklayınız.

Mağaza oluşturmak için yapacağınız işlemler kısaca aşağıda belirtilmiştir.

*Kibristailan.com’a üye girişi yaptıktan sonra ilk olarak “Mağazalar” linkine tıklayınız ve açılan menüdeki “Mağaza açmak istiyorum” linkini tıklayın

*Karşınıza gelen sayfada öncelikle oluşturmak istediğiniz site adresi istenmektedir. Örnek olarak firmanızın ismi Kıbrıs Kayalar Ltd ise Türkçe karakter içermeyecek şekilde site adresinizi şu şekilde oluşturabilirsiniz.

www.kayalar.kibristailan.com

gibi..

* İkinci sekmeye mağazanızın adını yazın, resmi şirket unvanınız olmalı.

*Üçüncü kısma ise oluşturacağınız mağazanın yetkili ismini girin, size telefonla ulaşmak isteyenler ilk olarak bu isimle görüşmek isteyeceklerdir.

*Dördüncü kısım fatura adresinizidir yani şirketinizin resmi adresinizi girin.

*Beşinci kısımda ise varsa mağazanızın logosunu yükleyebilirsiniz, sitenize giren ziyaretçilere olumlu bir etki bırakabilmek ve firmanızın tanınırlılığını arttırmak adına önemli bir adım olacaktır.

* Altıncı kısımda ise mağazanıza ait kısa bir açıklama istenmektedir, bu yaptığınız faaliyetle ilgili ön bilgi veya şirketinize ait sloganınız olabilir.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra “Mağaza Aç” linkini tıklayın, onay işleminden itibaren güvenle satış yapabileceğiniz bir mağazaya sahip olacaksınız.

0.1037 sn - Memory 6.25 MB