Hakkımızda


Kibristailan.com, kesintisiz,hızlı ve yüksek kaliteli hizmeti, güncel ve detaylı ilanları ve ilanlara ait istatistikleri ile Kıbrıs’ta her çeşit sektörün nabzını tutan ücretsiz ilan platformudur.
Kibristailan.com’un sunduğu hizmetler ile ürünlerinizi kolaylıkla ilan listesine ekleyebilir ve ürünlerinize binlerce kişinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kibristailan.com faaliyetlerine 2008 Yılında Kıbrıs’ta başlamış ve 2012 Yılında tüm haklarıyla birlikte tarafımızdan yani Troya Trading Ltd tarafından satın alınmıştır.

Amacımız, Troya Trading Ltd grubuna kattığımız kibristailan.com’u sürekli geliştirmekte olduğumuz özellikleri sayesinde bireysel kullanıcılarımıza ve kurumsal iş ortaklarımıza hem kullanım hem görsel hem de teknik açıdan daha yüksek kalitede ve sürekli olarak hizmet vermektir.

Dilerseniz otomobil ilanlarınızı sadece otomotiv sektörü üzerine odaklanmış, Kıbrıs'ta bütün otomobil bayii ve galerilerini bünyesinde bulunduran www.kktcarabam.com sitesine de ilan vererek araçlarınıza daha hızlı müşteri bulabilirsiniz.


günde yüzlerce çeşit yeni ilanları ve binlerce aktif ziyaretçisiyle

KUZEY KIBRIS'IN ALIŞVERİŞ KEYFİ BURADA YAŞANIYOR...

Alt yapı yazılım uzmanı https://www.mutluarici.com
0.1338 sn - Memory 6.25 MB