Fotoğraflar yükleniyor

80
İlan No 224177
İlan Tarihi 18 Kasım 2020

Girne'de  ve çevresinde İngilizce özel ders verilir. İngilizce öğretmenliği mezunuyum ve eğitim süresi boyunca sıklıkla İngilizce eğitim verdiğimden dolayı deneyimliyim. Uygun ve esnek ders saatleri her bütçeye uygun eğitim ücreti katkısıyla bütçenizi sarsmadan İngilizce öğreneceksiniz. Ayrıca Kitap kaynakları kendim veriyorum.   AVANTAJLAR: ihtiyacınız olan ingilizce tüm kitap, hikaye ve dinlemeniz için gerekli ses dosyalarını bizzat ücretsiz  her ders başı veriyorum. Anlamakta zorluk çektiğiniz konuları ücretsiz tekrarlıyorum. Her ders sonu 15 dk ücretsiz; konuşma pratiği.  Özel ders almanız halinde, okul İngilizce ödeviniz ücretsiz beraber yapılır.

 Not: kendim de zor şartlarda dil öğrendim ve gerçek anlamda ders çalışacak ve ekonomik anlamda birbirimizi zor durumda bırakmayacak öğrencilerin aramasını istiyorum. Rahat ve eğlenceli biriyim, sıkıcı biri değilim. Ders almak isteyenlere ücretsiz ön deneme dersi verilir. Girne ve çevresi.

I teach English private lessons in and around Kyrenia. I am a graduate of English teaching and I am experienced as I often teach in English while I am a student at the university.

Also I am giving the Book resources myself. ADVANTAGES: I give you all the books, stories and audio files you need to listen for free. I repeat the issues you have difficulty understanding for free. 15 minutes free at the end of each lesson; speaking practice. If you take private lessons, your school English homework will be done together for free.
  Note: I learned the language under difficult conditions myself and I want students to study in real terms and not put each other in a difficult situation economically. I am a relaxed and fun person, not a boring person. Those who want to take courses are given a free pre-trial lesson.