Tercüme Servisi, Tez | Proje | Makale Hazırlama ve Yazım Merkezi

15 TL
Kıbrıs / Girne / Merkez
133529
28 Kasım 2016
Üye Bilgileri
Hakan Tuluhan
Girne - Merkez
(392) 815 5330
05338597193
Mesaj Gönder

AÇIKLAMA

Tuluhan Translation 2010 yılında Kuzey Kıbrıs'ta kurulmuştur. Bu tarihten beri, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile talep ettiğiniz teslimat tarihlerine tamamen uyarak yüksek kalitede çeviriler yapıyor ve size kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Tam bir gizlilik teminatı içerisinde, iyi derecede eğitimli ve deneyimli çeviri profesyonellerimiz tarafından tercüme edilmiş hatasız ve eksiksiz çeviriler sağlıyoruz.

Çevirileriniz ister bir 1 sayfa olsun ister 10,000 sayfa; bizler aynı özeni ve önemi göstereceğimizi taahhüt ediyoruz. Yıllardır Kıbrıs'ta ve dünyada birçok firmaya, tüzel müşterilere ve öğrencilere en iyi hizmeti en iyi şekilde vermeye çalışmaktayız. Çevirilerinizi yaparken sizin memnuniyetinizin bizim için önemini aklımızda tutmakta ve bu bilinçle çalışmaktayız.KıbrısTercüme Bürosu. Girne Çeviri Ofisi. Kıbrıs Yeminli Tercüme Bürosu.

Noter tasdikli (Yeminli) Çeviriler, Ticari ve Hukuki Tercümeler, Tıbbi - Medikal Çeviriler,Teknik Çeviriler, Akademik Çeviriler, Edebi ve Sanatsal Tercümeler, Kitap, Katalog ve Broşür Çevirileri, Web Sitesi Çevirileri, CD/Kaset Deşifresi. KıbrısTercüme Bürosu. Girne Çeviri Ofisi. Kıbrıs Yeminli Tercüme Bürosu.

KONUM

ÖZELLİKLER

560
defa incelendi

Önemli : Sayın kullanıcılarımız, kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak/kiralamak veya yararlanmak istediğiniz ürünü görmeden/teslim almadan ön ödeme yapmamaya avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarında herhangibir içeriğin veya görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız lütfen bize haber veriniz.
Alt yapı yazılım hizmetleri php uzmanı mutlu arıcı tarafından verilmektedir.
0.193 sn - Memory 12.5 MB