Kıbrıs Far Cry 4 | PlayStation 4 Oyun Kıbrıs Girne | #208365

Far Cry 4

210 TL
Kıbrıs / Girne / Lapta
208365
17 Mayıs 2019
Mağazadan
Sıfır
Olmaz
Üye Bilgileri

Açıklama

Asilere katılın

Burası dünyanın en güzel yerlerinden biridir; ancak Himalayalar'ın bir bölgesinde çıldırmış, diktatör bir kral hüküm sürüyor. Siz de kendinizi bir anda bu rejimin içinde buluyorsunuz.

Adınız Ajay Ghale. Ölüm döşeğindeki annenizin son isteğini yerine getirmek için gittiğiniz Kyrat'ta kendinizi diktatör Pagan Min'in baskıcı rejimini sona erdirmeyi amaçlayan bir iç savaşın içinde buluyorsunuz.

Bu tahmin edilemez, açık dünya macerasında, çok çeşitli silahları, araçları ve ölümcül vahşi yaşamı kullanarak kendi hikayenizi yazın. PlayStation'a özel "Keys to Kyrat" özelliğiyle arkadaşlarınızı oyuna sahip olmasalar dahi açık dünyanıza davet edin.

Özellikler

18
defa incelendi

Önemli : Sayın kullanıcılarımız, kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak/kiralamak veya yararlanmak istediğiniz ürünü görmeden/teslim almadan ön ödeme yapmamaya avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarında herhangibir içeriğin veya görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız lütfen bize haber veriniz.
0.1212 sn - Memory 12.5 MB