Kıbrıs HP CANON SAMSUNG LEXMARK LAZER PRINTER TONERLERİ EN UYGUN FİYATA | Diğer Kırtasiye Ürünleri Kıbrıs Lefkoşa | #149186

HP CANON SAMSUNG LEXMARK LAZER PRINTER TONERLERİ EN UYGUN FİYATA

Fiyat Belirtilmedi
Kıbrıs / Lefkoşa / Merkez
149186
27 Şubat 2019
Olmaz
Sıfır
Mağazadan
Üye Bilgileri

Açıklama

4.

  Piyasada bilinildİği üzere çok çeşit yazıcı vardır. Bu yazıcılar genel anlamda bizim istediklerimiz özellikler doğrultusunda üretilmiştir. Herşey tasarlanıp ihtiyaç anlamında bizlere sunulur. Bazı kullanılan malzemeler sunulmasına rağmen bizlere fiyat anlamında hitap etmez. Çok  pahalı bir ürünü kullanmak yerine, bu sefer uygun olan olsun mantığıyla hareket ederiz. Bu yüzden piyasa uygun olan ne var araştırmasına girip kendimizi perişan ettiğimizde olmuştur. Aslında birkaç ufak bilgi ile bu durumu toplayabiliriz. Kullandığımız malzemenin ne gereksimi olur? gibi düşünürsek, önceden bu soru doğrultusundan cevaba hemen yaklaşırız. Uzun uğraşlar içine girmemize gerek kalmaz.

     Bu durumları kurtaracak bir ipucu düşünürsek mesela, muadil toneri ele rahatlıkla alabiliriz. Bilinildği üzere bazı tonerler, yazıcı fiyatından pahalıdır. Bu pahalılığın arasına inanın yazıcınızı değiştirmek istersiniz. Bu başınıza rahatlıkla gelmiştir. Bu durum doğrultusunda yapmanız gereken muadil tonerlere sahip olmaktır. Aynı zamanda bir nevi geri dönüşüm olarak görebilirsiniz. Sadece kullanılmış olması gerekmemektedir.

     Bu sistemin böyle olmasının diğer bir yanıda, sizlere her düzey hizmet sağlamaktır. Çok yüksek miktarda yazıcı sahibi olmuş olabilirsiniz. Aynı şekilde, çok yüksek miktarda toner sahibi olmayın doğrultusu getirilmek için sunulmuştur.

     Bazen akıllara, acaba işimi görür mü? Sorusu gelebilir. Yada orijinal ürünün yerini tutar mı? Bu sorulara asla kapılmayın. Muadil tonerler, sizlerin işini rahatlıkla görür. Aynı zamanda eski tonerinizin yaptığı iş kadar, yazıcınızdan çıktı alabilirsiniz. Bunulada kalmayıp, muadil tonerler genel olarak piyasada hemen sizlere ulaşır. Ayrıca orijinal tonere göre ise % 70 kar elde edersiniz. Bu zamanda orijinal toner acaba nerede bulurum? Sorusunu da kendinize sorup zaman kaybetmemiş olursunuz. Artık çözümler sizlere kat kat daha fazla yakın.

    Bu durumda geri dönüşüm açısından yararda sağlamış olursunuz. Bunula da kalmayıp ülke  ekonomisine yarar sağlarsınız.

    Neden muadil toner seçelim diyorsanız?

    Geri dönüşüm, hem gelecek teknoloji için hemde bizim için önemlidir.

    Asla yazıcınıza sorun bırakmaz. Sizleri şüpheye düşürmez.

    Erişimi çok çok kolaydır.

    Piyasada bulunduğu gibi, rahatlıkla ithalde sipariş edebilirsiniz.

    Piyasada fiyatları neredeyse aynıdır. Sizi orijinal tonerler gibi şaşırtmaz. Düşünce içersinede bırakmaz.

    En önemli özellik ise sizlere çok uygun fiyata ulaşır.

    İşinizi kesinlikle gören bu tonerleri almamakta ısrarcı olmayın.

Unutmayın fiyat kaliteyi yansıtmaz. Ürün kendi kalitesini kendisi belirler. Şimdi yazıcınıza daha fazla güvenebilirsiniz.

Özellikler

786
defa incelendi

Önemli : Sayın kullanıcılarımız, kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak/kiralamak veya yararlanmak istediğiniz ürünü görmeden/teslim almadan ön ödeme yapmamaya avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarında herhangibir içeriğin veya görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız lütfen bize haber veriniz.
0.1281 sn - Memory 6.5 MB