Kıbrıs SPSS TEZ ANALİZİ | Bilgisayar Kıbrıs Lefkoşa | #112458

SPSS TEZ ANALİZİ

Fiyat Belirtilmedi
Kıbrıs / Lefkoşa / Ortaköy
112458
05 Temmuz 2019
Üye Bilgileri
Cypstat
Lefkoşa - Ortaköy
05338360403
05338360403
Mesaj Gönder

Açıklama

Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde bitirme tezi çalışmalarınızda istatistiksel danışmanlık hizmetleri ve SPSS ile veri analizi çözümleri sunuyoruz. 

Kalitatif ve kantitarif araştırmalar sonrasında elde ettiğiniz verileri analiz ediyor, sonuçlarını istediğiniz formatta rapor haline getirerek size sunuyoruz.

Talep etmeniz halinde, veri analiz çalışmalarını sizinle ya da öğretim üyesi danışmanınızla koordineli olarak yürütüyoruz. Çalışma öncesinde sizin taleplerinizi alıyor, bu talepleri rapor formatına getiriyor ve onayınıza sunuyoruz. Sunduğumuz taslak sizin tarafınızdan onaylandıktan sonra çalışmaya başlıyoruz.

Her çalışma verilerin türü, araştırmanın amaçları ve sınırlılıklar çerçevesinde farklı bir formatta hazırlanmaktadır.

Analizlerimizde araştırma bulgularınızı tanımlayıcı istatistikler (frekans, aritmetik ortalama, standart sapma) ve grafikler yardımıyla özetliyoruz.

Bağımlı ve bağımsız değişkenleri tespit ederek bunlar arasındaki korelasyon ve regresyon ilişkilerini sorguluyoruz.

Araştırmanızın temel değişkenleri ile anketinizi oluşturan faktörlerin aldığı değerlerin demografik özellikler gibi belirleyici değişkenlere göre farklılaşma durumunu inceliyoruz.

2008 yılından bu yana KKTC'de kurulu bir çok üniversitede  Lisans ve Lisansütü düzeyde 120'den fazla projede başarılı iş sonuçlarına imza attık. Çalışmalarımızda %100 başarı oranı bulunmakta olup, tüm çalışmalarımız başarıyla tamamlanmıştır.

Detaylı bilgi için : 0533 836 0403 

Özellikler

888
defa incelendi

Önemli : Sayın kullanıcılarımız, kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak/kiralamak veya yararlanmak istediğiniz ürünü görmeden/teslim almadan ön ödeme yapmamaya avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarında herhangibir içeriğin veya görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız lütfen bize haber veriniz.
0.1368 sn - Memory 6.5 MB