Huawei Matebook D 15 AMD Ryzen 5 3500U 8GB 256GB SSD Windows 10 Home 15.6FHD Taşınabilir Bilgisay

Fotoğraflar yükleniyor

6800.00
İlan No 232192
İlan Tarihi 14 Mayıs 2022

garanti sürüyor
 

Huawei Matebook D 15 AMD Ryzen 5 3500U 8GB 256GB SSD Windows 10 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

 

Vega graphics

 

Huawei Matebook taşınabilir bilgisayar modeli düşük bir ağırlık seviyesine sahiptir. Bu sayede kullanışlı bilgisayarınızı gün içerisinde yanınıza alarak taşıyabilirsiniz. Sade tasarımıyla beğeni toplayan bilgisayarın ekranı ve kasası oldukça incedir. Zarif bir dizayna sahip olan Huawei marka bilgisayar son derece şık bir görünüme sahiptir. Ürünün ekranının kenarlarında yer alan çerçeveler sayesinde program kullanırken, oyun oynarken ya da film izlerken görüntülere daha kolay odaklanabilirsiniz. Bilgisayarın ekranını farklı açılarda ayarlayarak oturma açınıza uygun bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Görüntü çözünürlüğüyle dikkat çeken Huawei laptop ile Full HD görüntü kalitesinde film ve dizi izleyebilirsiniz. Bilgisayarın 1920 x 1080 piksellik bir çözünürlük desteği sunan ekranı renkleri gerçekçi şekilde yansıtır. Bu özellikle, tasarım programlarından heyecan verici oyunlara kadar birçok alanda bilgisayarınızdan yararlanabilirsiniz.
Huawei Taşınabilir Bilgisayar Modelinin Gelişmiş Özelliklerini Kullanın
• Huawei Matebook, 3500U işlemcisiyle komutlarınızı kısa bir sürede yerine getirerek size çalışmalarınızda zaman kazandırır.
• Bilgisayarda kullanılan Windows 10 Home işletim sisteminden yararlanarak Windows’un sunduğu pratik özellikleri değerlendirebilirsiniz.
• AMD Radeon Vega 8 ekran kartına sahip olan laptop ile oyun oynarken gelişmiş grafik ayarlarından yararlanarak deneyiminizi daha etkileyici hale getirebilirsiniz.
• Ürünün RAM belleğinin 8GB kapasitesinde olması yüksek hız gerektiren oyunlarda avantajlı bir kullanım yaşayabilmenizi sağlar.
• 15.6 inç genişliğinde IPS ekrana sahip olan bilgisayar, görüntüleri parlama sorunu yaşatmadan bulunduğunuz ortama ulaştırır.
Huawei Matebook Modelinin Konfor Sağlayan Özelliklerini Deneyimleyin
Bilgisayarın ekranında yer alan çerçeve 5.3 mm kalınlığındadır. İnce ve estetik çerçeve yardımıyla bilgisayarınızı pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Dar çerçevesiyle öne çıkan dizüstü bilgisayar aynı zamanda hafifliğiyle de kullanıcılarını memnun eder. Yalnızca 1.53 kilogram ağırlığında olan bilgisayarı laptop çantanızla rahatça taşıyabilirsiniz. Metalik gövde özelliğiyle dizayn edilen bilgisayar parlak ve şık hatlara sahiptir. Bilgisayarın dış görünüşünün yanı sıra ürünün iç kısmında yer alan parçalar da kullanıcıları memnun eder. AMD Ryzen 5 3500U işlemcisi bulunan laptop sayesinde okuma, yazma ve oynatma gibi özellikleri yüksek performansla kullanabilirsiniz. İşlemci hızını grafik kartının gelişmiş özellikleriyle destekleyen Huawei marka bilgisayarla günlük işlerinizi oldukça hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün klavyesi yazışmalarınızda size hız kazandırmayı başarır. Türkçe Q klavyeye sahip olan modern bilgisayarın tuşları ergonomik özelliklerle geliştirilmiştir. Kısayol tuşlarını da içeren klavye sayesinde bilgisayarınızın özelliklerinden etkin bir biçimde faydalanabilirsiniz. Klavye tuşlarının yanı sıra dokunmatik fare kısmı da size işlerinizi gerçekleştirirken rahatlık sağlar. Hassas algılayıcılara sahip olan dokunmatik klavye, parmak hareketlerinizi anında tespit ederek komutlarını yerine getirir.
Etkileşim Sağlayan Özelliklere Sahip Taşınabilir Bilgisayar
Huawei akıllı cep telefonlarıyla dizüstü bilgisayarınızı etkileşimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Telefonunuzun ekranını bilgisayarınızın ekranına yansıtarak çeşitli işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Huawei Share özelliği cep telefonunuza bilgisayarınızda dosyaları kablosuz şekilde aktarabilmenize olanak tanır. Bilgisayarın bataryası saatlerce süren kullanımlar gerçekleştirebilmenize izin verir. Laptop modelinizin bataryasını şarj cihazınızla doldurarak bilgisayarınızı yeniden kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Huawei Matebook, kablosuz veri paylaşımının yanı sıra kablolu veri aktarımına da olanak tanır. USB kablonuzu kullanarak bilgisayarınızla telefonunuz arasında veri akışı gerçekleştirebilirsiniz. USB girişinden yararlanarak bilgisayarınıza kablolu farenizi bağlayabilirsiniz. Bu giriş sayesinde taşıyıcı belleğinizi de bilgisayarınıza okutabilirsiniz. USB 2.0 ve USB 3.0 girişlerinin bulunması sayesinde farklı cihazları bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Fonksiyonel özelliklere sahip olan Huawei taşınabilir bilgisayarın dahili Web kamerası da bulunur. Bu kameradan yararlanarak internet üzerinden görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Fotoğrafınızı çekerek çeşitli uygulamalara yüklemek için de pratik Web kameranızdan yardım alabilirsiniz.