Girne'de en popüler Kadın/Erkek Butiklerinden Devren Kiralık

Fotoğraflar yükleniyor

69.900 2,912,376
İlan No 240870
İlan Tarihi 15 Mayıs 2024
Referans Numarası
Kimden Sahibinden
75
Bölüm/Oda Sayısı 1
Bina yaşı 5-10 arası
Isıtma Klima
Krediye Uygunluk Bilinmiyor

Kıbrıs'ın en gözde şehri Girne'nin merkezinde Kadın / Erkek Butiğimizi ülke değişikliği nedeniyle devrediyoruz!

Kasım 2022 tarihinden beri aktif olarak çalışan, hazır müşteri portföyü bulunan, sende katlı butiğimizin aktif Kıbrıs'ta yerleşik yaşayan 3000'den fazla gerçek takipçiye sahip instagram hesabı da verilecektir. Online siparişler için ulaşan adanın diğer şehirlerinden müşteriler de bulunmaktadır. Girne'de tanınan, popüler olmuş bir markayız. Ürünlerin hepsi Türkiye'den özenle seçilmiştir. Ayrıca tasarımcı tarafından kendi tasarladığımız koleksiyonumuz da mevcuttur. Dükkan içerisinde geniş bir depomuz bulunmaktadır.

Dükkan tüm dekorasyon ve demirbaşları ile devredilecektir. Mimar tarafından dizayn edilmiş butiğimizde; gold askılıklar, 5 kadın, 3 erkek mankeni, teşhir masaları, doğal ahşaptan toplantı masası, sandalyeleri, etiket basma makinesi, kamera sistemi, oturma grubu, bilgisayar, banko, soyunma kabinleri ve tüm dekorasyon ürünleri bulunmaktadır. Butik galeri boşluğu olan, yüksek tavanlı ve ön cephesi olduğu gibi cam ferah bir alana sahiptir. Camlar için zebra perdeleri mevcuttur. Butik, bir duvar boyunca led aydınlatma ile çerçevelenmiş dev bir aynaya sahiptir. Masrafsızdır. 2 adet klima mevcuttur. Mutfak ve 1 adet wc mevcuttur. Ön tarafında park yeri vardır ve işlek bir sokaktır. Etrafında güzellik salonları, kuaför ve oldukça popüler bir market bulunmaktadır.

Yeni sezon ve önümüzdeki sezon için de depoda ve askıda 2000 adet hem kadın hem de erkek ürünleri stoklarda mevcuttur.

Kira sözleşmesi Aralık 2024'e kadar yapılmıştır. Firmamızın tüm yasal ödemeleri düzenli olarak yapılmıştır. Hiçbir borcu, kredisi veya eksik evrağı bulunmamaktadır.

İşyerimiz en verimli dönemine kavuşmuşken bu fırsatı değerlendiren ilk siz olun! işletmenin oturması için gereken süreci böylece atlatmış olup karı hemen almaya başlayabilirsiniz.

Detaylı görüşmek isteyen, ilgilenenler iletişim bilgileri verilen telefon numarası ile whatsapp üzerinden de ulaşabilirler.

Alıcısına şimdiden hayırlı olsun, bol kazançlar dileriz.